?

Log in

No account? Create an account
Не ходите, дети, на Майдан гулять (с) - Мар'яна П'єцух — LiveJournal [entries|archive|friends|userinfo]
Мар'яна П'єцух

[ website | Фотоальбом ]
[ userinfo | livejournal userinfo ]
[ archive | journal archive ]

Не ходите, дети, на Майдан гулять (с) [May. 18th, 2014|11:42 pm]
Мар'яна П'єцух
[Tags|, , ]

Не ходите, дети, на Майдан гулять (с) Це про фото. Ну і не тільки.
Довелося постояти годину на Майдані. Хто тільки не чіплявся і з якими питаннями. Спочатку вчепився дідок, весь завішаний медалями, спитав, чому я його не фотографую. Далі доповів, що у нього нині день народження, йому 84 роки. Я його сфотографувала, сфотографувалася з ним, але цього дідку було замало, і він спитав, чи я одінока, я сказала, що зайнята і попрощалась.

Далі приставали мікімауси, зебри і мєдвєді (на фото), весь зоопарк, який лізе до вас фотографуватися, потім за це вимагає від 20 гривень.

Потім прийшла якась громадська організація робити акцію, їхній представник попросив мене їх познімати (якраз надійшов мій оператор). Вони прийшли з транспарантами, вимагаючи прямо на Майдані зниження ціни на нафту, зокрема, вимагали, чи то просили цього в Сайдівської Аравії. Мені, звісно, познімати було не шкода, але от просити про це оператора - ну його в баню, нашо мені злий на мене оператор.

Далі оператор пішов, а до мене біля "Чернігівсього" намету (не той, що пиво Чергінівське, а військовий намет з вояками з Чернігова) пристав їхній баєц. Дуже почав припрошувати зайти в намет, "я дам тобі бронік, вдягнеш, сфоткаєшся". Я гречно дякувала, відмазувалася, але чувак ніяк не відчіплявся. При тому майже ображався. Ну, думаю, фіг з ним, зайду я в той намет, хоча після вчорашнього Межигір"я чуваки у формі мене уже лякають.
В сам намет далеко не заходила, зупинилася я на порозі, береженого Бог береже, хто знає, які таракани у цього бійця. Фотографуватимся в наметі я відмовилася, хоч боєць пропонував і броник, шлем на голову, ментовський шлем. Далі показав величезного ножа, яким він, за його словами, у Слов'янску кількох сеператистів перерізав. В якусь секунду я собі нагадала Червону шапочку, яка забрела у лігво вовка, чи то вовків, бо ліжок там було сім.
Мене цікавило одне - доки вони збираються стояти на Майдані. Щоб не переповідати увесь той брєд (доки депутати не перестануть на машинах їздити, поки в нього буде нормальна зарплата і т.д), резюмую - вони звідти не підуть НІКОЛИ.
І не в цьому проблема - проблема, що дехто вже заплутався, чого там стоїть. Каже - за справедливість, щоб всі були рівні.Тіільки я так і не зрозуміла: він там стоятиме, поки депутати перестануть їздити  на авто, чи поки авто не появиться у нього.
Зажену відео нашої розмови в ютуб, кому цікаво.
IMG_2665
linkReply